O klubie

Miejscem, w którym znajduje się nasza siedziba oraz sala treningowa dla naszej szkoły walki jest Częstochowa. Jesteśmy zlokalizowani przy alei Najświętszej Marii Panny  12 C na poziomie minus 1. Miejsce to znajduje się w samym centrum miasta, tutaj mieszkał Jerzy Kulej, dwukrotny Mistrz Olimpijski w boksie, co czyni to miejsce szczególnym dla sportów walki oraz dla samej Częstochowy. Nawet jeśli mieszkasz w Krakowie, Katowicach lub innym mieście, nie martw się, jesteśmy zaledwie 3 minuty pieszo od dworca.

Trenerzy

Dla członków Quick Shot'a

Otwieramy przed Tobą drzwi do najwyższych szczebli tego szlachetnego sportu walki. Przyjdź na pierwszą darmową lekcję i przekonaj się, jak Klub pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Na stronie 'Dla Członków Quick Shot’a’ znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

uczestnicy
grupy